Twoja atrakcyjność na parkiecie + bonus

To chyba najważniejsza cecha przy poznawaniu nowych kobiet. Od tego w dużej mierze zależy czy spodobasz się danej kobiecie czy też nie. Ale czy atrakcyjność wiąże się tylko z wyglądem zewnętrznym? Oczywiście wygląd ma znaczenie, nie oszukujmy się. Natomiast warto pamiętać o tym, że to tylko jedna z kilku cech atrakcyjności. W tym artykule poznasz 5 podstawowych czynników wpływających na to jak widzą Cię kobiety. Poznaj je już teraz i znacznie popraw swoją atrakcyjność na klubowym parkiecie. Dodatkowo przygotowałem dla Ciebie specjalny bonus na końcu tego materiału.

Na początku musisz wiedzieć, że kobiety są świetnymi obserwatorkami. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie zwracają na Ciebie uwagi, prawda jest taka, że cały czas obserwują i oceniają. Dlatego ważne żeby zwracać uwagę już na najmniejsze detale. Jeśli do tej pory byłeś niechlujny pod tym względem, dobrze będzie jeśli natychmiast to zmienisz. W ten sposób znacznie poprawisz swoje kontakty z kobietami. W zmianie pomoże Ci ten wpis. Oto 5 czynników wpływających na Twoją atrakcyjność:

  1. Pewność siebie
  2. Dotyk
  3. Kontakt wzrokowy
  4. Uśmiech oraz energia
  5. Taniec

Przyjrzyjmy się tym czynnikom nieco bliżej.

1. Pewność siebie

Z pewnością wiele razy słyszałeś już o tym, że pewność siebie jest jednym z głównych czynników atrakcyjności. Ma ona ogromne znaczenie na to jak spostrzegają Cię kobiety. Ale czym tak właściwie jest pewność siebie na parkiecie?

Kobiety od zawsze chcą być prowadzone przez mężczyzn podczas tańca, nie lubią, gdy same muszą pokazywać facetowi, jak się poruszać. A jeszcze bardziej gdy facet tańczy jak ciamajda i depta ją po stopach.

Mężczyzna w tańcu powinien być stanowczy i wiedzieć czego chce. Jak wzbudzić w sobie taki stan? Pozwól sobie odczuwać emocje jakie wywołuje w Tobie kobieta. Spójrz na nią, poczuj jak rośnie w Tobie pożądanie. Wystarczy skupić się na niej, dostrzec to co Cię w niej najbardziej podnieca. Poczuj jej zapach, dotyk, bliskość, to wzbudzi w Tobie odpowiedni, niezwykle atrakcyjny dla kobiety stan. Uwierz mi, dziewczyny uwielbiają być pożądane, to sprawia, że same czują się atrakcyjne i chcą się jeszcze bardziej wykazać. Jednak pamiętaj o tym, aby zachować umiar. Jeżeli będziesz zbyt napalony i stanowczy wyjdziesz na natarczywego desperata, bądź konkretny ale delikatny zarazem.

Pewność siebie wiąże się również z komfortem psychicznym jak i fizycznym w trakcie tańca. Atrakcyjny mężczyzna jest opanowany i spokojny, jego ruchy są stanowcze ale niechaotyczne. Żeby poczuć się komfortowo przy dziewczynie, możesz sobie wyobrazić, że to Twoja stara, dobra kumpela, z którą wyszedłeś zatańczyć. Dzięki temu wewnętrznie zaczniesz odczuwać luz(no bo przecież znacie się od dawna). Te elementy sprawią, że już znacznie wzrośnie Twoja atrakcyjność. Ale oprócz komfortu psychicznego ważny jest komfort fizyczny, a konkretnie mowa tutaj o dotyku.

2. Dotyk

Kobiety uwielbiają być dotykane. Tak zgadza się, dobrze widzisz. Być może gryzie się to z Twoimi dotychczasowymi doświadczeniami, kiedy zostałeś odtrącony przy próbie dotyku. Mogło tak się zdarzyć, dlatego, że zrobiłeś to zbyt szybko lub w niewłaściwy sposób. A jaki sposób jest dobry?

Podczas tańca masz znacznie większe przyzwolenie na dotykanie kobiety. Możesz dużo szybciej przekroczyć granicę dotyku, ale mimo to zawsze powinieneś zachować odpowiednie tempo. Gdy zaczniesz zbyt szybko, to nawet jeśli będzie to przyjemne dla kobiety(a najprawdopodobniej rzeczywiście będzie), ona może Cię odepchnąć, dlatego, że jeszcze Ci nie zaufała na tyle aby pozwolić się dotykać. Musisz pamiętać o odpowiednim tempie, gdyż dotyk gra dużą rolę przy budowaniu atrakcyjności.

Najbardziej skuteczna metoda, która zawsze polecam brzmi: Dwa kroki do przodu, jeden do tyłu. Dzięki temu będziesz stale przekraczał granicę, jednocześnie nie będąc zbyt natarczywym. Kobieta będzie mogła stopniowo przyzwyczaić się do Twojego dotyku. Gdy pojawia się opór z jej strony, jest to dla Ciebie znak, że działałeś zbyt szybko. Na szczęście nic straconego. W takim przypadku zwolnij, daj jej trochę przestrzeni i pomału ponów próbę.

Pamiętaj również o luzie psychicznym. Dotyk jest jak najbardziej naturalną rzeczą w trakcie tańca. Nie dzieje się nic wielkiego i nie ma się czym stresować. Natomiast jeżeli w Twoim dotyku kobieta wyczuje niepewność lub stres po pierwsze może odrzucić Twój dotyk, a po drugie Twoja atrakcyjność spadnie. Pamiętasz o czym pisałem na początku? Najmniejsze elementy mają znaczenie. Na naszym szkoleniu Taneczny Flirt uczymy w jaki sposób dotykać kobietę, aby sprawić jej największą przyjemność.

3. Kontakt wzrokowy

Jest takie powiedzenie: „Miłość od pierwszego wejrzenia” i rzeczywiście coś w tym jest. Spojrzenie potrafi zdziałać cuda. Poznając wiele kobiet, bardzo często słyszę, że to co im się najbardziej podoba we mnie, to właśnie sposób w jaki na nie patrzę. Na parkiecie ma to jeszcze większe znaczenie.

Nie ma lepszego sposobu na wytworzenie napięcia seksualnego między wami, niż poprzez Twoje spojrzenie, można to świetnie wykorzystać na parkiecie. Jest jedna niezwykle skuteczna technika, którą sam wykorzystuje.

W trakcie tańca wybierz sobie jedno oko, na które będziesz patrzył, a następnie wyobraź sobie jakbyś chciał zajrzeć jej do środka głowy w ten sposób twoje spojrzenie będzie niezwykle przenikliwe – a właśnie to kobiety uwielbiają.

Staraj się nie gapić na nią cały czas, może to rozładować napięcie miedzy wami, a po za tym będziesz wyglądał jak wariat. Utrzymuj kontakt wzrokowy maksymalnie przez 10 sekund. Jedyną opcją, kiedy możesz zrobić to dłużej jest moment, kiedy ona na ciebie spojrzała i patrzycie na siebie, jednak jest to wyjątek a nie reguła.

Jeżeli już ona spojrzała to nie odwracaj pierwszy wzroku, chyba że trafi się wyjątkowo dominująca kobieta, to nie warto czasami przedłużać spojrzenia, bo ani Tobie ani jej się to do końca nie spodoba i może wytworzyć się negatywna energia.

Kiedy na nią patrzysz to postaraj się nie mrugać cały czas, w ten sposób wytworzysz miedzy wami bardzo silne napięcie seksualne, dodatkowo jeżeli jeszcze delikatnie opuścisz głowę (o 2/3 cm w dół) i zmrużysz oczy, będziesz wyglądał bardziej seksownie, a Twoja atrakcyjność wzrośnie jeszcze bardziej.

4. Uśmiech oraz energia

Wiesz jakich mężczyzn kobiety uwielbiają najbardziej? Tych uśmiechniętych! Kobieta wychodzi do klubu przede wszystkim się dobrze bawić. Dlatego jeżeli jesteś facetem pełnym energii, który potrafi sprawić, żeby ona się dobrze bawiła, będziesz znacznie bardziej atrakcyjny niż najbardziej przystojny i najlepiej tańczący gość, któremu brakuje uśmiechu. Wielu facetów o tym zapomina. Wychodzą do klubu w celu poznawania kobiet, nastawiają się tylko na podrywanie. Starannie dbają o wygląd, na parkiecie dają z siebie wszystko, a zapominają o najważniejszej rzeczy. Właśnie o uśmiechu. Z resztą sprawdź sam!

Gdybyś miał sobie wyobrazić dwie dziewczyny o podobnej urodzie. Obie niezwykle piękne, ale jedna z szczerym, dużym uśmiechem, a druga z nadętą miną. Którą z nich miałbyś ochotę poznać, do której wolałbyś podejść? Myślę, że do tej pierwszej.

Kobiety mają tak samo a nawet bardziej. Ale być może myślisz, że Ty masz brzydki uśmiech. Kiedyś też tak myślałem, ale zauważyłem, że to tylko moja własna obiekcja. Jako tancerz, kiedyś myślałem, że właśnie taniec będzie kluczem do zdobycia każdej kobiety. Jednak jakie było moje zdziwienie, gdy rozmawiając z koleżankami, mówiły że to co im się najbardziej podoba to mój uśmiech i energia. Tak naprawdę kobiety gówno obchodzi jak tańczysz, one chcą się dobrze bawić. Mimo to, taniec w wielu przypadkach również bywa bardzo przydatny.

5. Taniec

Zmora wielu facetów. Wiele osób twierdzi, że mogą podrywać kobiety wszędzie, ale totalnie nie wychodzi im na parkiecie. Nie ma się co oszukiwać. Taniec w klubie jest ważny. W dużym stopniu buduje Twoją atrakcyjność. Wśród kobiet panuje przekonanie, że jeżeli facet dobrze się rusza to jest dobry w łóżku. Wyobraź sobie zatem, ile korzyści może przynieść umiejętność dobrego tańca. Już przed nawiązaniem kontaktu dostajesz etykietę świetnego kochanka. Ale czym jest dobry taniec?

Taniec pod muzykę. To mimo wszystko jest mega ważne. Nie ma nic bardziej podniecającego dla kobiety niż wolny, zmysłowy taniec. Taniec, w którym wasze ciała się stykają, wasze twarze są od siebie o kilka centymetrów a wasze oczy są skierowane głęboko w oczy partnera. Uwierz mi, kobiety to uwielbiają.

Mnóstwo facetów myśli, że dobry taniec to znajomość 100 ruchów, wykonywanych szybko i dynamiczne. Nie rób tego błędu! Prawda jest taka, że to właśnie taniec wolno jest sexy. Jak często się zastanawiałeś, jak podniecić kobietę na parkiecie? – rób to samo tylko że wolniej. Jak wiadomo muzyka w klubach jest energiczna, ale wystarczy zwolnić tempo zbliżyć się, spojrzeć w oczy cieszyć się z dawania sobie nawzajem przyjemności. Sprawdź jak mniej więcej powinno to wyglądać na filmiku poniżej.

Tańcząc wolniej, bardziej sensualnie łatwiej będzie tobie wyzwolić w niej energię seksualną. Tego jak tańczyć z kobietą w sposób subtelny i seksowny, uczymy na naszym szkoleniu Praktyk Tańca, po którym daję gwarancję, że będziesz tańczył lepiej niż 80% facetów w klubach. Wiele wskazówek propos samego tańca, znajdziesz również na naszym YouTube. A teraz czas na..

BONUS

Wiesz już, jakie czynniki składają się na Twoją atrakcyjność. Ale w jaki sposób sprawdzić czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana? Tak samo jak kobiety testują nas czy jesteśmy odpowiednimi mężczyznami dla niej, tak samo i my możemy przetestować jej uległość i zainteresowanie wobec nas.

Prostym sposobem jest, w trakcie tańca, złapać ją za dłoń i umieścić na jakiejkolwiek części naszego ciała np. bark, klatka piersiowa, biodro. Tak długo jak będzie trzymała, dotykała miejsca, które wybraliśmy tak mocno jest ona zainteresowana. Wynika to z tego, iż dziewczyna która jest zainteresowana mężczyzną pragnie a nawet potrzebuje delikatnego kontaktu fizycznego.

Tak samo jest, jak rozmawiają z sobą dwie przyjaciółki. W trakcie rozmowy przynajmniej zwykłej rozmowy dotykają się uśmiechają i są blisko siebie.
To typowe dla ludzi, którzy są blisko siebie, łączą ich jakieś uczucia lub głębsze emocje.

Warto wykorzystać ten prosty mechanizm, sprawdzania zainteresowania, nie tylko w klubie, ale też w innych sytuacjach.
Np. podczas poznania jej imienia, po przedstawieniu się, puszczając jej dłoń, delikatnie podtrzymuj ją, patrząc przy tym, czy ona sama też podtrzymuje uścisk.

Gratuluję, właśnie poznałeś 5 czynników wpływających na Twoją atrakcyjność. Mam nadzieję, że teraz podejdziesz do tego tematu znacznie bardziej świadomie. Pamiętaj, że szczegóły mają znaczenie i świadomie zadbaj o to, żeby grały na Twoją korzyść. Powodzenia!

Cześć!
Damian Myśliwy

Czytaj także:
Najwieksze błędy popełniane w klubie
Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

2018-02-01T19:30:57+00:00