SZKOLENIE INDYWIDUALNE 2:1

PERSONALNE PODEJŚCIE

Trening indywidualny cechuje się tym, że jesteśmy sami i całą uwagę poświęcamy wyłącznie Tobie. Oznacza to, że tańczysz lepiej, bardziej efektownie i nie popełniasz błędów. 2 trenerów – Ty 1 :)

Aby zarezerwować termin

SKONTAKTUJ SIĘ

 Szkolenie Indywidualne

 • Potrzebujesz konkretnej dawki wiedzy, skondensowanej do maksimum i przekazanej w prosty, łatwy i przyjemny do nauki sposób?
 • Chcesz nauczyć się uniwersalnych ruchów tanecznych, które będziesz mógł wykorzystać w każdych warunkach ( klub, wesele, impreza tematyczna)?
 • Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie na parkiecie i w klubie-jednocześnie wreszcie poczuć się komfortowo podczas tańca z kobietą?
 • Nie masz wyczucia rytmu i potrzebujesz poukładanej wiedzy, która pozwoli Ci wczuć się w muzykę i bawić się w gronie znajomych lub nowych osób?
 • Lub po prostu potrzebujesz wiedzy i  rozwiązań dopasowanych pod Ciebie?

Wybierz jeden z planów szkolenia: od 1 do 7 dni w trakcie których przeprowadzimy Cię przez totalną przemianę Twojego działania podczas tańca, poznawania i prowadzenia relacji z kobietą. Nauczysz się konkretnych umiejętności, które przydadzą się w każdych okolicznościach damsko-męskich i przeżyjesz świetną przygodę, która będzie dopiero początkiem Twojej drogi.

Dla kogo?

Program szkolenia

Rozkład oraz zakres szkolenia ustalamy w zależności od poziomu Twoich obecnych umiejętności:

 • Nie lubimy marnować czasu – uczysz się TYLKO tego co konkretnie jest Ci potrzebne
 • Naukę dopasowujemy do Ciebie – oznacza to, że nie staniesz się “kopią” trenera a stworzymy Twój indywidualny mega skuteczny styl
 • Napisz do nas na [email protected] – razem ustalimy co będzie dla Ciebie najlepsze z zakresu materiałów, który oferujemy
 • 100% gwarancja satysfakcji i zadowolenia :)

Otrzymujesz:

Referencje klientów

Zobacz Więcej

INDYWIDUALNY 2:1

3000*
 • *Cena jest za 1 dzień + 1 noc szkolenia
 • Dobierasz program odpowiednio do swoich potrzeb 1,2,3 a może 7 dni szkolenia?
 • Otrzymujesz od nas wszystkie nasze materiały online od wartości ponad 10 000 zł.
 • Wspólnie wybieramy dla Ciebie program i układamy plan Twojego rozwoju
 • 2:1 ( Dwóch trenerów pracuje nad Twoim rozwojem )
 • *maksymalnie 3 wyjścia do klubu w ciągu całego szkolenia

Dajemy Ci 100% gwarancję – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkolenia zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

F.A.Q.

Znajdź odpowiedzi na na swoje pytania:

Nie, to my organizujemy partnerkę dla Ciebie na czas trwania szkolenia. Ty się skupiasz jedynie na robieniu postępów podczas szkolenia

Taniec, którego uczymy sprawdza się w każdym wieku. Uczyliśmy ludzi zarówno młodszych jak i starszych. Każdy z powodzeniem stosował ten taniec.

Na szkolenie warto zabrać: wygodne ubrania i buty, w których będzie Ci się dobrze tańczyć.
Pamiętaj o antyperspirancie oraz perfumach, będziesz tańczył z kobietami, a jak dobrze wiemy taniec może być męczący ;)
Koniecznie weź ze sobą RĘCZNIK oraz BLUZKI NA ZMIANĘ –
będziesz się pocił ;)

Podczas szkolenia mamy wspólne wyjście do klubu więc bardzo ważne jest abyś zabrał odpowiednie rzeczy do wyjścia do klubu. |
Bezpośrednio po wpłacie zaliczki dostaniesz pdf-a w którym będą szczegółowe informacje dotyczące danego szkolenia oraz przykłady tego jak warto się ubierać :)

Tak, taniec, którego uczymy został stworzony z myślą o klubach. Sprawi, że będziesz czuł się tam dobrze, jednocześnie skutecznie przyciągał uwagę kobiet

Nie zapewniamy na szkoleniu posiłków ani napojów ( oprócz 2 butelek 1 l wody niegazowanej na sali treningowej każdego dnia ).

Jasne – tylko poinformuj nas o tym wcześniej! W momencie jak przyjdziesz ze swoją partnerką to będzie ona w roli Twojej trenerki – również trenerzy wtedy dopasują do was program bardziej pod parę niż pod singla. Wiele osób już pojawia się u nas ze swoimi partnerkami i zawsze bardzo fajnie to funkcjonuje na sali :)

Ewentualnie sprawdź nasze szkolenie Dla Par, gdzie również i Twoja partnerka będzie uczyła się programu stworzonego dla niej:
https://dancecontrol.pl/szkolenie-dla-par/

Szkolenia prowadzimy tylko i wyłącznie w Warszawie z paru powodów:

 • Dzięki temu masz pewność, że szkolenie odbędzie się na najwyższym poziomie ponieważ tutaj na miejscu są z nami nasze niesamowite trenerki :)
 • W innym mieście cena szkolenia zdecydowanie byłaby większa ponieważ musielibyśmy wziąć ze sobą cały zespół, do tego dochodzą noclegi, wyżywienie etc.
 • W Warszawie mamy dostęp do bardzo wielu klubów co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o część praktyczną szkolenia
 • Jeżeli nie jesteś z Warszawy to “Zmuszamy Cię” do wyjścia ze swojej strefy komfortu co jest istotnym szkoleniem, jeżeli chodzi o te szkolenie

I właśnie dlatego przylatują/przyjeżdżają do nas osoby z całego świata :)

Tak, spora ilość osób szkolących się u nas organizują sobie razem nocleg, dlatego po wpłacie zaliczki dostaniesz pdf-a w którym będą szczegółowe informacje dotyczące danego szkolenia, jak dodać się do grupy przed szkoleniowej, żeby umówić się z uczestnikami itp.

Jeżeli dla Ciebie kluczowym czynnikiem przed zapisem na szkolenie jest informacja gdzie ono będzie odbywać się skontaktuj się z nami w tej sprawie pisząc na: [email protected]

Przeszkoliliśmy już ponad kilkaset osób, zarówno starszych jak i młodszych. Ludzi, którzy twierdzili, że totalnie nie umieją tańczyć, ruszają się jak drewno jak i ludzi tańczących tańce klasyczne. Każdy z nich wyszedł zadowolony, twierdząc że naprawdę nauczył się tańczyć, TUTAJ możesz sprawdzić opinie naszych kursantów.

Tak – sprawdź pod tym linkiem jakie są możliwości https://dancecontrol.pl/szkolenia-raty/

Tak, wiele ruchów, których uczymy sprawdzi się w każdej okazji – zarówno na weselu, imprezie okolicznościowej, domówce czy klubie

Główny trener Damian jest związany z tańcem od 14 lat, przy czym od 7 lat nastawiony jest na taniec w klubie, co czyni go najlepszym specjalistą w tym zakresie w Polsce. Trenerzy Piotr oraz Kuba, uczą tańczyć od ponad roku, sami przechodzili drogę od zera dlatego doskonale rozumieją kursantów i są w stanie spojrzeć na nich z ich perspektywy.

Gwarantujemy, że podczas szkolenia nauczysz się tańczyć.

Program został tak stworzony, że KAŻDY jest w stanie się go nauczyć.

Również niczym nie ryzykujesz, dostajesz od nas GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

– jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, dostajesz zwrot kosztów.

Dajemy tobie 100% – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkoleniu zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

Na naszych szkoleniach dbamy o koleżeńską atmosferę, tak aby każdy czuł się dobrze. Jednocześnie pracujemy nad tym aby zwiększyć naszą pewność siebie w relacjach,  nie tylko poprzez pracę nad przekonaniami ale również przez konkretne techniki.

Absolutnie nie. Uczymy od totalnych podstaw, dlatego nawet osoby, które nigdy nie tańczyły są w stanie nauczyć się dobrze tańczyć.

Nie, nie ma takiego obowiązku, ale warto skorzystać z okazji sprawdzenia w praktyce umiejętności tanecznych pod okiem doświadczonego instruktora.

Szkolenia odbywają się w różnych miejscach,bezpośrednio po wpłacie zaliczki dostaniesz pdf-a w którym będą szczegółowe informacje dotyczące danego szkolenia.

Jeżeli dla Ciebie kluczowym czynnikiem przed zapisem na szkolenie jest informacja gdzie ono będzie odbywać się skontaktuj się z nami w tej sprawie pisząc na: [email protected]

Godziny szkolenia ustalamy między sobą indywidualnie.

System jest tak stworzony, żebyś na sali nauczył się wszystkiego co trzeba.

Co do rzeczy potrzebnych na sali – dostaniesz pdf-a z wszystkimi potrzebnymi informacjami już po zarezerwowaniu sobie miejsca na szkoleniu :)

SKONTAKTUJ SIĘ

Odpisujemy w ciągu 8 h.

Jeżeli nie widzisz odpowiedzi w przeciągu 8h to znaczy, że mail mógł nie dojść i wtedy zadzwoń na numer podany poniżej.

Karol Radziun
Obsługa Klienta
[email protected]
796-123-999