SZKOLENIE INDYWIDUALNE 3:1

PERSONALNE PODEJŚCIE

Trening indywidualny cechuje się tym, że jesteśmy sami i całą uwagę poświęcamy wyłącznie Tobie. Oznacza to, że tańczysz lepiej, bardziej efektownie i nie popełniasz błędów. 3 trenerów – Ty 1 🙂

Aby zarezerwować termin

SKONTAKTUJ SIĘ

 Szkolenie Indywidualne

 • Potrzebujesz konkretnej dawki wiedzy, skondensowanej do maksimum i przekazanej w prosty, łatwy i przyjemny do nauki sposób?
 • Chcesz nauczyć się uniwersalnych ruchów tanecznych, które będziesz mógł wykorzystać w każdych warunkach ( klub, wesele, impreza tematyczna)?
 • Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie na parkiecie i w klubie-jednocześnie wreszcie poczuć się komfortowo podczas tańca z kobietą?
 • Nie masz wyczucia rytmu i potrzebujesz poukładanej wiedzy, która pozwoli Ci wczuć się w muzykę i bawić się w gronie znajomych lub nowych osób?
 • Lub po prostu potrzebujesz wiedzy i  rozwiązań dopasowanych pod Ciebie?

Wybierz jeden z planów szkolenia: od 2 do 7 dni w trakcie których przeprowadzimy Cię przez totalną przemianę Twojego działania podczas tańca, poznawania i prowadzenia relacji z kobietą. Nauczysz się konkretnych umiejętności, które przydadzą się w każdych okolicznościach damsko-męskich i przeżyjesz świetną przygodę, która będzie dopiero początkiem Twojej drogi.

Dla kogo?

Program szkolenia

Rozkład oraz zakres szkolenia ustalamy w zależności od poziomu Twoich obecnych umiejętności:

 • Nie lubimy marnować czasu – uczysz się TYLKO tego co konkretnie jest Ci potrzebne
 • Naukę dopasowujemy do Ciebie – oznacza to, że nie staniesz się “kopią” trenera a stworzymy Twój indywidualny mega skuteczny styl
 • Napisz do nas na info@dancecontrol.pl – razem ustalimy co będzie dla Ciebie najlepsze z zakresu materiałów, który oferujemy
 • 100% gwarancja satysfakcji i zadowolenia 🙂

Otrzymujesz:

Referencje klientów

Zobacz Więcej

INDYWIDUALNY 3:1

3000*
 • *Cena jest za 1 dzień + 1 noc szkolenia
 • Dobierasz program odpowiednio do swoich potrzeb 1,2,3 a może 7 dni szkolenia?
 • Otrzymujesz od nas wszystkie nasze materiały online od wartości ponad 10 000zł.
 • Wspólnie wybieramy dla Ciebie program i układamy plan Twojego rozwoju
 • 3:1 ( Trzech trenerów pracuje nad Twoim rozwojem )
 • *maksymalnie 3 wyjścia do klubu w ciągu całego szkolenia
Gwarancja

Dajemy Ci 100% gwarancję – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkolenia zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

F.A.Q.

Znajdź odpowiedzi na na swoje pytania:

Nie, to my organizujemy partnerkę dla Ciebie na czas trwania szkolenia. Ty się skupiasz jedynie na robieniu postępów podczas szkolenia

Taniec, którego uczymy sprawdza się w każdym wieku. Uczyliśmy ludzi zarówno młodszych jak i starszych. Każdy z powodzeniem stosował ten taniec.

Na szkolenie warto zabrać: wygodne ubrania i buty, w których będzie Ci się dobrze tańczyć, ubrania na zmianę oraz jakiś antyperspirant, ponieważ z doświadczenia wiemy, że taniec bywa męczący 😉

W sobotę mamy wspólne wyjście do klubu więc bardzo ważne jest abyś zabrał odpowiednie rzeczy do wyjścia do klubu.

Zawsze sugerujemy aby ubrać się elegancko, po to aby nikt nie miał problemów z wejściem. Dlatego warto zabrać z sobą koszulę oraz w miarę eleganckie buty ( najważniejsze żeby nie było to obuwie sportowe).

Tak, taniec, którego uczymy został stworzony z myślą o klubach. Sprawi, że będziesz czuł się tam dobrze, jednocześnie skutecznie przyciągał uwagę kobiet

Nie zapewniamy na szkoleniu posiłków ani napojów ( oprócz 2 butelek 1 l wody niegazowanej na sali treningowej każdego dnia ).

Jasne – tylko poinformuj nas o tym wcześniej! W momencie jak przyjdziesz ze swoją partnerką to będzie ona w roli Twojej trenerki – również trenerzy wtedy dopasują do was program bardziej pod parę niż pod singla. Wiele osób już pojawia się u nas ze swoimi partnerkami i zawsze bardzo fajnie to funkcjonuje na sali 🙂

Szkolenia prowadzimy tylko i wyłącznie w Warszawie z paru powodów:

 • Dzięki temu masz pewność, że szkolenie odbędzie się na najwyższym poziomie ponieważ tutaj na miejscu są z nami nasze niesamowite trenerki 🙂
 • W innym mieście cena szkolenia zdecydowanie byłaby większa ponieważ musielibyśmy wziąć ze sobą cały zespół, do tego dochodzą noclegi, wyżywienie etc.
 • W Warszawie mamy dostęp do bardzo wielu klubów co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o część praktyczną szkolenia
 • Jeżeli nie jesteś z Warszawy to “Zmuszamy Cię” do wyjścia ze swojej strefy komfortu co jest istotnym szkoleniem, jeżeli chodzi o te szkolenie

Tak, Sprawdź dostępność różnych opcji na takich stronach jak booking.com w okolicy 2 km od pl. Zawiszy

Dzwoniąc pod numer 791-272-363 lub pisząc na info@dancecontrol.pl
(Karol Radziun – Współzałożyciel oraz organizator Dance Control)

Przeszkoliliśmy już ponad kilkaset osób, zarówno starszych jak i młodszych. Ludzi, którzy twierdzili, że totalnie nie umieją tańczyć, ruszają się jak drewno jak i ludzi tańczących tańce klasyczne. Każdy z nich wyszedł zadowolony, twierdząc że naprawdę nauczył się tańczyć, TUTAJ możesz sprawdzić opinie naszych kursantów.

Tak, wiele ruchów, których uczymy sprawdzi się w każdej okazji – zarówno na weselu, imprezie okolicznościowej, domówce czy klubie

Główny trener Damian jest związany z tańcem od 13 lat, przy czym od 7 lat nastawiony jest na taniec w klubie, co czyni go najlepszym specjalistą w tym zakresie w Polsce. Trener Artur, uczy tańczyć od roku, sam przechodził drogę od zera dlatego doskonale rozumie kursantów i jest w stanie spojrzeć na nich z ich perspektywy.

Gwarantujemy, że w dwa dni nauczysz się tańczyć.

Program został tak stworzony, że KAŻDY jest w stanie się go nauczyć.

Również niczym nie ryzykujesz, dostajesz od nas GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

– jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, dostajesz zwrot kosztów.

Dajemy tobie 100% – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkoleniu zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

Na naszych szkoleniach dbamy o koleżeńską atmosferę, tak aby każdy czuł się dobrze. Jednocześnie pracujemy nad tym aby zwiększyć naszą pewność siebie w relacjach,  nie tylko poprzez pracę nad przekonaniami ale również przez konkretne techniki.

Absolutnie nie. Uczymy od totalnych podstaw, dlatego nawet osoby, które nigdy nie tańczyły są w stanie nauczyć się dobrze tańczyć.

Nie, nie ma takiego obowiązku, ale warto skorzystać z okazji sprawdzenia w praktyce umiejętności tanecznych pod okiem doświadczonego instruktora.
Wejście do klubu jest uwzględnione w cenie szkolenia.

Aktualnie kursy odbywają się na sali tanecznej w Warszawie w okolicy pl. Zawiszy  ( więcej informacji po rezerwacji miejsca na szkoleniu ).
Godziny szkolenia są do indywidualnego ustalenia 🙂

SKONTAKTUJ SIĘ

Odpisujemy w ciągu 8 h.  

Jeżeli nie widzisz odpowiedzi w przeciągu 8h to znaczy, że mail mógł nie dojść i wtedy zadzwoń na numer podany poniżej.

Karol Radziun
Współzałożyciel oraz organizator Dance Control
info@dancecontrol.pl
791-272-363