Szkolenie Taneczne dla Par

8-9 Czerwca 2019 Warszawa
Wolne miejsca – 3/10

Nauczycie się tańczyć w zaledwie 2 dni — Koniec ze stresem lub niedopasowaniem.

ZAPISZ WAS NA SZKOLENIE

Masz dodatkowe pytania?

Nauczycie się:

LŚNIJCIE RAZEM NA PARKIECIE

Większość par tańczy w standardowy, nudny sposób. Taniec na weselu i każdy patrzy w swoją stronę odliczając kiedy tylko skończy się kawałek? Radość z tańca, bliskości, zmysłowości i tego połączenia, że jesteście razem ? Gdzie są te elementy, które są tak ważne przy tańcu?

Nauczcie się tego, w jaki sposób dopasować się tak, aby każdy taniec był wyjątkowym przeżyciem pełnym emocji – a tego nie ukryjecie – będziecie lśnić, przygotujcie się, że inni będą patrzeć z zachwytem.

ZROZUM

Żeby tańczyć efektownie nie potrzeba niezliczonej ilości ruchów, figur czy lat doświadczeń.

Parę elementów jest kluczowych – nauczycie się ich a będziecie mieli świetne podstawy aby w każdej sytuacji się dobrze bawić – to będzie waszym gruntem do odkrywania siebie na nowo – w tańcu.

POZNAJ

Jak często wykręcaliście się od wspólnych wyjść na imprezy? Nigdy nie odczuwaliście dużej przyjemności z tańca,  jak już wyszliście to twój partner lub partnerka nie do końca wiedziała co robić na parkiecie i ¾ czasu spędzaliście stojąc i patrząc jak inni się bawią – Skończcie z tym i zacznijcie się wreszcie bawić – na Szkoleniu dla par w zaledwie 2 dni nauczymy Was tańczyć.

NAUCZCIE SIĘ TAŃCZYĆ W ZALEDWIE 2 DNI

Program szkolenia:

Wyczucie rytmu — Nauczycie się wyczucia rytmu i słuchania muzyki.
Taniec solo — Poznacie elementy tańca solowego (fala ciałem i ruchy biodrami (mężczyzna) Nauczysz się seksownego poruszania się na szpilkach i zmysłowego wodzenia swojego partnera mową ciała (kobieta))
Partnerowanie — Nauczycie  się tańca w parze  (poznacie 8 konkretnych technik tanecznych)
Podnoszenia – Nauczycie się jak wykonywać efektowne podnoszenia, których nikt nie robi, robiąc to przyciągnięcie spojrzenie każdego. (poznacie 1 podstawowe podnoszenie).

Wspólne wyjście do klubu — Spotykamy się w klubie, aby wspólnie potańczyć, poznać i dobrze bawić.

* Wspólne wyjście nie jest obowiązkowe.

Sesja Q&A – Omówimy dzień poprzedni i wyjście wieczorne. W trakcie sesji będziemy odpowiadać na wasze pytania oraz rozwiążemy nurtujące sytuacje na parkiecie.
Powtórka ruchów – przypomnienie wszystkiego z dnia poprzedniego i doprowadzenie ruchów do perfekcji (w tym momencie przestajecie myśleć jak tańczysz – po prostu zaczynacie się bawić).
Podnoszenia – Nauczycie się kolejnych dynamicznych podnoszeni – 4 zaawansowane.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest dedykowane dla par, które chcą dopasować się lepiej w tańcu lub nauczyć się wspólnie tańczyć na weselach, imprezach lub imprezach tematycznych.

Opinie po szkoleniu

Każde kolejne szkolenie jest dla nas wyzwaniem i następną przygodą. Zobacz kto nam już zaufał:

Gwarancja

Dajemy Wam 100% gwarancję — Wasze zadowolenie i satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Jeżeli nie będziecie zadowoleni w trakcie szkolenia zwrócimy Wam 100% ceny szkolenia.

Szkolenie Tańca dla Par

11971500 zł
  • 2 dni + 1 noc szkolenia stacjonarnego
  • Koszt całościowy szkolenia [ZA PARĘ] wynosi 1197 zł. Teraz zapłać tylko 197 zł, a pozostałą kwotę tuż przed terminem szkolenia.
  • ZAPISZ WAS NA TO SZKOLENIE

F.A.Q.

Znajdź odpowiedzi na na swoje pytania:

Na szkolenie warto zabrać: wygodne ubrania i buty, w których będzie Ci się dobrze tańczyć, ubrania na zmianę oraz jakiś antyperspirant, ponieważ z doświadczenia wiemy, że taniec bywa męczący 😉

W sobotę mamy wspólne wyjście do klubu więc bardzo ważne jest abyś zabrał odpowiednie rzeczy do wyjścia do klubu.

Zawsze sugerujemy, aby ubrać się elegancko, po to, aby nikt nie miał problemów z wejściem.

Tak – jeżeli zgłosisz nam do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia, że nie możesz być z jakiegoś powodu zwrócimy Ci zaliczkę, jeżeli będzie to do 7 dni przed rozpoczęciem to zaliczka “przechodzi” na poczet następnego szkolenia. Po 7 dniach do rozpoczęcia zaliczka niestety przepada z powodów organizacyjnych. Najlepiej skontaktować się w tej sprawie przez info@dancecontrol.pl lub 791-272-363

Aktualnie kursy odbywają się na sali tanecznej w Warszawie w okolicy pl. Zawiszy  ( więcej informacji po rezerwacji miejsca na szkoleniu ).
Godziny szkolenia w 99% przypadkach to:
Sobota 12:00-17:00
Wyjście wieczorne 23:00 – 3:00/4:00
Niedziela 12:00 – 17:00

Twój następny krok ->

NAUCZCIE SIĘ TAŃCZYĆ W ZALEDWIE 2 DNI

SKONTAKTUJ SIĘ

Piotr Radziun
Opiekun uczestników szkoleń.
Trener Dance Control
info@dancecontrol.pl
791-272-363

Przez messengera na Facebooku:

Przez e-mail:

SKONTAKTUJ SIĘ

Piotr Radziun
Opiekun uczestników szkoleń.
Trener Dance Control
info@dancecontrol.pl
791-272-363

Przez messengera na Facebooku:

Przez e-mail: