Projekt Warszawa2019-01-03T15:30:36+00:00

PROJEKT WARSZAWA

IV EDYCJA

Termin: 21-25 SIERPNIA 2019 (5 dni, 4 noce)

Uczestnicząc w tym szkoleniu, przejdziesz TOTALNĄ metamorfozę.
Będziesz znał sposoby jak naturalnie podejść do dziewczyny, tańczyć z nią subtelnie i elegancko, a poza tym nie wyjdziesz na nachalnego.
Zabawa na parkiecie stanie się dla Ciebie czymś naturalnym.

 • 5 dni, 4 noce intensywnych szkoleń, warsztatów, wykładów i wspólnych wyjść

 • Materiały o wartości PONAD 30.000 zł w niesamowicie niskiej cenie!

 • 40-50 godzin szkoleń tanecznych:
  Praktyk Tańca- Mistrz Tańca – FreeStyle- The Evolution

 • Ponad 15 godzin wykładów i warsztatów

 • Pełne programy certyfikujące zdobytych umiejętności

 • Materiały szkoleniowe (workbook, wideo)

 • Indywidualne sesje mentoringowe

 • Goście specjalni

 • Ogromna dawka zabawy połączona z nauką i wiele, wiele więcej…oraz…

 • Spędzanie czasu z ludźmi, którzy chcą o wiele więcej od życia niż tylko “być, istnieć, przetrwać”– bezcenne!!!

PROJEKT WARSZAWA

PROGRAM SZKOLENIA

To kompletny arsenał skutecznego tancerza – pełna kolekcja wszystkich dostępnych kursów tanecznych które stworzyliśmy-Praktyk i Mistrz Tańca, Freestyle oraz The Evolution. Wejdziesz na najwyższy poziom, opanujesz w pełni paletę wszystkich ruchów i możliwości do tańca w klubie oraz poznawania kobiet. Posiądziesz 100 % wiedzy i umiejętności jakie przekazujemy na kursach i poznasz wszystkie elementy systemu. Podczas 5 dniowego intensywnego szkolenia w ciągu dnia będziesz trenował z tancerkami, trenerami i uczestnikami, a wieczorem praktykował to czego się nauczyłeś świetnie bawiąc w klubie.

Projekt Warszawa to pozytywna energia, wspólna nauka oraz wymiana doświadczeń. Kolejne edycje szkoleń potwierdzają że w 2 dni jesteśmy wstanie nauczyć każdego tańczyć z kobietami, więc wyobraź sobie jak wiele będziesz potrafił  po kompletnych 5 dniach szkoleń tanecznych połączonych z nauką relacji damsko-męskich.

 • ​Nauczysz się kultowego Praktyka, Mistrza tańca, Freestyle-a i The Evolution (40-50 godzin szkolenia)
 • Praktyka i praktyczne zastosowanie – czyli konkretne umiejętności w 5 dni.
 • To jak zainteresować płeć przeciwną.
 • Wspólna zabawa i imprezy wieczorami.
 • Unikatowe umiejętności do wykorzystania wszędzie

Podczas tej części realizujemy zagadnienia związane z rozwojem osobistym w kontekście relacji damsko-męskich. Oznacza to, że otrzymasz jedyną w swoim rodzaju praktyczną wiedzę i umiejętności które, są potrzebne każdemu z nas aby tworzyć udaną relację między kobietą a mężczyzną.

Przykładowe tematy które poruszamy na tej części:

 • O czym rozmawiać z kobietami?
 • Tworzenie zdrowej i trwałej relacji
 • Dynamika interakcji
 • Jak być pewnym siebie?
 • Zachowanie pewny siebie vs niepewny siebie
 • Jak budować atrakcyjne cechy pewnego siebie mężczyzny
 • Wzmacnianie poczucia własnej wartości
 • Budowanie spokoju i ćwiczenie budowania trwałej pewności siebie w relacjach
 • i wiele, wiele innych

Ponadto częścią dodatkową są wykłady Gości Specjalnych, z którymi oczywiście będziemy rozmawiać o tematyce poznawania kobiet i prowadzeniu efektywnych relacji damsko-męskich.

OTRZYMUJESZ

REFERENCJE KURSANTÓW

Bardzo się cieszymy, że chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu.
Jeżeli już zapoznałeś się z tym czego nauczysz się na szkoleniu to 100% gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki (PayU) lub przelewem bankowym (skontaktuj się poniżej).
Po wpłacie od razu jesteś zapisany na podany termin szkolenia oraz dostaniesz e-mail z dalszymi informacjami.

PROJEKT WARSZAWA

5000
 • Szkolenia Praktyk Tańca, Mistrz Tańca, Freestyle
 • Wspólne wyjścia do klubów
 • 5 dni 4 noce
 • wykłady, warsztaty, sesje mentoringowe
 • Materiały szkoleniowe: Praktyk i Mistrz Tańca Online, Cały Freestyle Online, nagrania i wideo ze szkoleń
Gwarancja

Dajemy Ci 100% gwarancję – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkolenia zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

F.A.Q.

Znajdź odpowiedzi na na swoje pytania:

Nie, to my organizujemy partnerki dla Ciebie na czas trwania szkolenia. Ty się skupiasz jedynie na robieniu postępów podczas szkolenia

Taniec, którego uczymy sprawdza się w każdym wieku. Uczyliśmy ludzi zarówno młodszych jak i starszych. Każdy z powodzeniem stosował ten taniec.

Na szkolenie warto zabrać: wygodne ubrania i buty, w których będzie Ci się dobrze tańczyć, ubrania na zmianę oraz jakiś antyperspirant, ponieważ z doświadczenia wiemy, że taniec bywa męczący. 😉

Wieczorami mamy wspólne wyjście do klubu więc bardzo ważne jest abyś zabrał odpowiednie rzeczy do wyjścia na kluby.

Zawsze sugerujemy aby ubrać się elegancko, po to aby nikt nie miał problemów z wejściem. Dlatego warto zabrać z sobą koszulę oraz w miarę eleganckie buty ( najważniejsze żeby nie było to obuwie sportowe).

Tak, taniec, którego uczymy został stworzony z myślą o klubach. Sprawi, że będziesz czuł się tam dobrze, jednocześnie skutecznie przyciągał uwagę kobiet

Nie zapewniamy na szkoleniu posiłków ani napojów ( oprócz 2 butelek 1,5 l wody niegazowanej na sali treningowej każdego dnia )

Jasne – tylko poinformuj nas o tym wcześniej! W momencie jak przyjdziesz ze swoją partnerką to będzie ona w roli Twojej trenerki – również trenerzy wtedy dopasują do was program bardziej pod parę niż pod singla. Wiele osób już pojawia się u nas ze swoimi partnerkami i zawsze bardzo fajnie to funkcjonuje na sali 🙂

Szkolenia prowadzimy tylko i wyłącznie w Warszawie z paru powodów:

 • Dzięki temu masz pewność, że szkolenie odbędzie się na najwyższym poziomie ponieważ tutaj na miejscu są z nami nasze niesamowite trenerki 🙂
 • W innym mieście cena szkolenia zdecydowanie byłaby większa ponieważ musielibyśmy wziąć ze sobą cały zespół, do tego dochodzą noclegi, wyżywienie etc.
 • W Warszawie mamy dostęp do bardzo wielu klubów co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o część praktyczną szkolenia
 • Jeżeli nie jesteś z Warszawy to “Zmuszamy Cię” do wyjścia ze swojej strefy komfortu co jest istotnym szkoleniem, jeżeli chodzi o te szkolenie

To zależy od momentu w którym się zapiszesz na szkolenie – skontaktuj się z nami w tej sprawie ( info@dancecontrol.pl )

Dzwoniąc pod numer 791-999-677 lub napisz na info@dancecontrol.pl
(Karol Radziun – Współzałożyciel oraz organizator Dance Control)

Przeszkoliliśmy już ponad kilkaset osób, zarówno starszych jak i młodszych. Ludzi, którzy twierdzili, że totalnie nie umieją tańczyć, ruszają się jak drewno jak i ludzi tańczących tańce klasyczne. Każdy z nich wyszedł zadowolony, twierdząc że naprawdę nauczył się tańczyć, TUTAJ możesz sprawdzić opinie naszych kursantów.

Tak aktualnie wprowadzamy taką możliwość Aby ustalić szczegóły zapłaty skontaktuj się przez formularz kontaktowy który znajdziesz TUTAJ

Projekt Warszawa składa się z 5 dni po 5h praktycznych zajęć na sali + 2h zajęć wykładowych oraz wyjścia do klubu, gdzie sprawdzamy w praktyce czego się nauczyliśmy (około 4h każdej nocy przez 3-4 noce) co łącznie daje aż 50 godzin praktyki 🙂

Tak, wiele ruchów, których uczymy sprawdzi się w każdej okazji – zarówno na weselu, imprezie okolicznościowej, domówce czy klubie.

Główny trener Damian jest związany z tańcem od 13 lat, przy czym od 7 lat nastawiony jest na taniec w klubie, co czyni go najlepszym specjalistą w tym zakresie w Polsce. Trener Artur, uczy tańczyć od roku, sam przechodził drogę od zera dlatego doskonale rozumie kursantów i jest w stanie spojrzeć na nich z ich perspektywy.

Gwarantujemy, że podczas Projektu nauczysz się tańczyć.

Program został tak stworzony, że KAŻDY jest w stanie się go nauczyć.

Również niczym nie ryzykujesz, dostajesz od nas GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

– jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, dostajesz zwrot ceny szkolenia.

Dajemy tobie 100% – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkoleniu zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

Na naszych szkoleniach dbamy o koleżeńską atmosferę, tak aby każdy czuł się dobrze. Jednocześnie pracujemy nad tym aby zwiększyć naszą pewność siebie w relacjach,  nie tylko poprzez pracę nad przekonaniami ale również przez konkretne techniki.

Absolutnie nie. Uczymy od totalnych podstaw, dlatego nawet osoby, które nigdy nie tańczyły są w stanie nauczyć się dobrze tańczyć.

Nie, nie ma takiego obowiązku, ale warto skorzystać z okazji sprawdzenia w praktyce umiejętności tanecznych pod okiem doświadczonego instruktora.
Wejście do klubu jest uwzględnione w cenie szkolenia.

Aktualnie kursy odbywają się na sali tanecznej w Warszawie w okolicy pl. Zawiszy  ( więcej informacji po rezerwacji miejsca na szkoleniu ).
Godziny szkolenia:
Środa – Niedziela ( Sala ) 10 -18
Wyjścia wieczorne Środa, Piątek, Sobota:  23:00 – 3:00/4:00

SKONTAKTUJ SIĘ

Odpisujemy w ciągu 8 h.  

Jeżeli nie widzisz odpowiedzi w przeciągu 8h to znaczy, że mail mógł nie dojść i wtedy zadzwoń na numer podany poniżej.

Karol Radziun
Współzałożyciel oraz organizator Dance Control
info@dancecontrol.pl
791-999-677