Praktyk Tańca2018-09-16T20:12:08+00:00

PRAKTYK TAŃCA

PRAKTYCZNY TANIEC Z KOBIETĄ KROK PO KROKU

13-14 Październik 2018 Warszawa
Wolne miejsca – 6/15

Kultowy program dla osób, które chcą nabyć praktyczne umiejętności taneczne z kobietą.
Naucz się tańczyć w 2 dni w każdych warunkach (klub, wesele, imprezy tematyczne).
Intensywny kurs, pobudza do działania i inspiruje do dalszej nauki.

Praktyk Tańca

Dla kogo?

Program szkolenia

Pierwszy dzień szkolenia:

 • Nauka wyczucia rytmu: Zrozumiesz, w jaki sposób słuchać muzyki i poruszać się pod rytm.
 • Nauka podstawowych ruchów tańca samemu:  Fala i praca biodrami.
 • Partnerowanie: Nauczysz się 6 konkretnych, skutecznych i prostych  sekwencji ruchów do tańca z kobietą.
 • Podnoszenie: Pierwsze 2 z 6 podstawowych dynamicznych i efektownych podnoszeń. (uczone przez nas podnoszenia nie wymagają dużej siły, skupiamy się na odpowiedniej technice i każdy jest w stanie je wykonać)
 • Wykład: Zrozumiesz na czym polega taniec z kobietą, jak je poznawać w klubie. Dowiesz się jak skupiać uwagę pięknych kobiet na parkiecie w klubie, jak do nich podchodzić, radzić sobie z obiekcjami oraz poznasz najczęstsze błędy popełniane podczas tańca z kobietą.
 • Dowiesz się jak zainteresować kobiety, aby były chętne do tańca z Tobą.

Dzień pierwszy – wieczór w klubie:

 • Spotkanie w klubie-wprowadzenie: Szybkie przypomnienie tego, co było na szkoleniu oraz sprawy organizacyjne.
 • Zadania i konkursy: Ustalamy zadania dla całej grupy oraz konkurs z nagrodami dla najbardziej aktywnych uczestników.
 • Dodatkowi trenerzy: Razem z innymi trenerami poznajecie kobiety na parkiecie i wykorzystujecie sposoby, nauczone tego dnia.
 • Prezentacja: Damian lub Artur (trenerzy) – będzie z Wami w klubie i pokaże wam, jak tańczy z kobietami.
 • Zabawa i nauka: Tego wieczoru nie szukamy Ci żony, idziemy wykorzystać nauczone ruchy w praktyce.

Dzień drugi – dopracowanie i perfekcja:

 • Podsumowanie: Wnioski oraz pytania z dnia poprzedniego, rozdanie nagród oraz przygotowanie do szkolenia.
 • Powtórka ruchów: Przypomnienie wszystkiego z dnia 1 i dopracowywanie ruchów do perfekcji.
 • Sesja coachingowa: Przeprowadzamy sesje, na których zadajesz pytania oraz rozwiązujemy problemy.
 • Podnoszenia: 4 nowe podnoszenia, niezwykle dynamiczne. (uczone przez nas podnoszenia nie wymagają dużej siły, skupiamy się na odpowiedniej technice i każdy jest w stanie je wykonać)
 • Nauka tańca z 2 kobietami naraz: Poznasz metodę tańca z dwiema partnerkami jednocześnie.
 • Jak podchodzić do kobiet na parkiecie: 4 techniki podejścia.
 • Jak wzbudzić zazdrość innych kobiet: Metoda na haczyk i wiele innych.

Drugi dzień jest fundamentalny, w kontekście połączenia wszystkich ruchów i tańca z partnerką.

Otrzymujesz

Referencje kursantów

Bardzo się cieszymy, że chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu.
Jeżeli już zapoznałeś się z tym czego nauczysz się na szkoleniu to 100% gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki (PayU) lub przelewem bankowym (skontaktuj się poniżej).
Po wpłacie od razu jesteś zapisany na podany termin szkolenia oraz dostaniesz e-mail z dalszymi informacjami.

Praktyk Tańca

120013-14 październik
 • Wolne miejsca – 5/12
 • 2 dni + 1 noc szkolenia stacjonarnego
 • Osobista Trenerka
 • Dostęp do grupy – Akademia Relacji
 • ZAPŁAĆ 200 ZŁ ZALICZKI PRZEZ PAYU
Gwarancja

Dajemy Ci 100% gwarancję – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkolenia zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

F.A.Q.

Znajdź odpowiedzi na na swoje pytania:

Nie, to my organizujemy partnerkę dla Ciebie na czas trwania szkolenia. Ty się skupiasz jedynie na robieniu postępów podczas szkolenia

Taniec, którego uczymy sprawdza się w każdym wieku. Uczyliśmy ludzi zarówno młodszych jak i starszych. Każdy z powodzeniem stosował ten taniec.

Na szkolenie warto zabrać: wygodne ubrania i buty, w których będzie Ci się dobrze tańczyć, ubrania na zmianę oraz jakiś antyperspirant, ponieważ z doświadczenia wiemy, że taniec bywa męczący 😉

W sobotę mamy wspólne wyjście do klubu więc bardzo ważne jest abyś zabrał odpowiednie rzeczy do wyjścia do klubu.

Zawsze sugerujemy aby ubrać się elegancko, po to aby nikt nie miał problemów z wejściem. Dlatego warto zabrać z sobą koszulę oraz w miarę eleganckie buty ( najważniejsze żeby nie było to obuwie sportowe).

Tak, taniec, którego uczymy został stworzony z myślą o klubach. Sprawi, że będziesz czuł się tam dobrze, jednocześnie skutecznie przyciągał uwagę kobiet

Nie zapewniamy na szkoleniu posiłków ani napojów ( oprócz 2 butelek 1 l wody niegazowanej na sali treningowej każdego dnia ).

Jasne – tylko poinformuj nas o tym wcześniej! W momencie jak przyjdziesz ze swoją partnerką to będzie ona w roli Twojej trenerki – również trenerzy wtedy dopasują do was program bardziej pod parę niż pod singla. Wiele osób już pojawia się u nas ze swoimi partnerkami i zawsze bardzo fajnie to funkcjonuje na sali 🙂

Szkolenia prowadzimy tylko i wyłącznie w Warszawie z paru powodów:

 • Dzięki temu masz pewność, że szkolenie odbędzie się na najwyższym poziomie ponieważ tutaj na miejscu są z nami nasze niesamowite trenerki 🙂
 • W innym mieście cena szkolenia zdecydowanie byłaby większa ponieważ musielibyśmy wziąć ze sobą cały zespół, do tego dochodzą noclegi, wyżywienie etc.
 • W Warszawie mamy dostęp do bardzo wielu klubów co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o część praktyczną szkolenia
 • Jeżeli nie jesteś z Warszawy to “Zmuszamy Cię” do wyjścia ze swojej strefy komfortu co jest istotnym szkoleniem, jeżeli chodzi o te szkolenie

I właśnie dlatego przylatują/przyjeżdżają do nas osoby z całego świata 🙂

Tak – jeżeli zgłosisz nam do 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia, że nie możesz być z jakiegoś powodu zwrócimy Ci zaliczkę, jeżeli będzie to do 7 dni przed rozpoczęciem to zaliczka “przechodzi” na poczet następnego szkolenia. Po 7 dniach do rozpoczęcia zaliczka niestety przepada z powodów organizacyjnych. Najlepiej skontaktować się w tej sprawie przez info@dancecontrol.pl lub 791-272-363

Tak, Jednak warto do nas się odezwać – polecimy Ci miejsca, które będę bezpośrednio przy sali tanecznej oraz są w mega przystępnej cenie, ewentualnie sprawdź dostępność różnych opcji na takich stronach jak booking.com w okolicy 2 km od pl. Zawiszy

Dzwoniąc pod numer 791-272-363 lub napisz na info@dancecontrol.pl

Przeszkoliliśmy już ponad kilkaset osób, zarówno starszych jak i młodszych. Ludzi, którzy twierdzili, że totalnie nie umieją tańczyć, ruszają się jak drewno jak i ludzi tańczących tańce klasyczne. Każdy z nich wyszedł zadowolony, twierdząc że naprawdę nauczył się tańczyć, TUTAJ możesz sprawdzić opinie naszych kursantów.

Tak aktualnie wprowadzamy taką możliwość – sprawdź pod tym linkiem jakie są możliwości https://dancecontrol.pl/szkolenia-raty/

Nasze podstawowe szkolenia składają się z 2 dni po 5h praktycznych zajęć na sali oraz wyjścia do klubu, gdzie wykorzystujemy to czego się nauczyliśmy na sali (około 5h) co łącznie daje aż 15 godzin czystej praktyki. 🙂

Tak, wiele ruchów, których uczymy sprawdzi się w każdej okazji – zarówno na weselu, imprezie okolicznościowej, domówce czy klubie

Główny trener Damian jest związany z tańcem od 13 lat, przy czym od 7 lat nastawiony jest na taniec w klubie, co czyni go najlepszym specjalistą w tym zakresie w Polsce. Trener Artur, uczy tańczyć od roku, sam przechodził drogę od zera dlatego doskonale rozumie kursantów i jest w stanie spojrzeć na nich z ich perspektywy.

Gwarantujemy, że w dwa dni nauczysz się tańczyć.

Program został tak stworzony, że KAŻDY jest w stanie się go nauczyć.

Również niczym nie ryzykujesz, dostajesz od nas GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

– jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, dostajesz zwrot kosztów.

Dajemy tobie 100% – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkoleniu zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

Na naszych szkoleniach dbamy o koleżeńską atmosferę, tak aby każdy czuł się dobrze. Jednocześnie pracujemy nad tym aby zwiększyć naszą pewność siebie w relacjach,  nie tylko poprzez pracę nad przekonaniami ale również przez konkretne techniki.

Absolutnie nie. Uczymy od totalnych podstaw, dlatego nawet osoby, które nigdy nie tańczyły są w stanie nauczyć się dobrze tańczyć.

Nie, nie ma takiego obowiązku, ale warto skorzystać z okazji sprawdzenia w praktyce umiejętności tanecznych pod okiem doświadczonego instruktora.
Wejście do klubu jest uwzględnione w cenie szkolenia.

Aktualnie kursy odbywają się na sali tanecznej w Warszawie w okolicy pl. Zawiszy  ( więcej informacji po rezerwacji miejsca na szkoleniu ).
Godziny szkolenia w 99% przypadkach to:
Sobota 12:00-17:00
Wyjście wieczorne 23:00 – 3:00/4:00
Niedziela 12:00 – 17:00

System jest tak stworzony, żebyś na sali nauczył się wszystkiego co trzeba, ewentualnie jeżeli nie możesz się doczekać szkolenia i chcesz potrenować to warto zająć się tzw. falą:

Co do rzeczy potrzebnych na sali – dostaniesz pdf-a z wszystkimi potrzebnymi informacjami już po zarezerwowaniu sobie miejsca na szkoleniu 🙂

Twój następny krok ->

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE PRZEZ PAYU

SKONTAKTUJ SIĘ

Odpisujemy w ciągu 8 h.  

Jeżeli nie widzisz odpowiedzi w przeciągu 8h to znaczy, że mail mógł nie dojść i wtedy zadzwoń na numer podany poniżej.

Karol Radziun
info@dancecontrol.pl
791-272-363