POZNAJ NAS

Damian Myśliwy

Współzałożyciel firmy Dance Control oraz Akademia Relacji. Twórca jedynej w Polsce tak efektywnej metody Uwodzenie Tańcem. Pomaga ludziom odnosić sukcesy przy poznawaniu kobiet oraz budować zdrowe relacje. Słynie z tego, że w zaledwie 2 dni potrafi przemienić osobę, która nie radzi sobie w klubie na osobę z zestawem umiejętności które pozwalają odnosić sukcesy. Prywatnie w szczęśliwym związku od ponad 4 lat.

Karol Radziun

Współzałożyciel firmy Dance Control oraz Akademia Relacji. To z nim będziesz miał pierwszy kontakt – telefoniczny czy mailowy. Dostosuje do Ciebie najlepszy program, dzięki któremu będziesz miał natychmiastowo efekty. Organizuje wszystkie projekty, zajmuje się kontaktem z klientem, Autor programów dotyczących związków i rozwoju osobistego. Prywatnie szczęśliwy narzeczony kobiety, z którą tworzą godny naśladowania związek.

Artur

Artur Kopiczko

Absolwent kursu praktyk, mistrz oraz freestyle. Żywy przykład tego, że w naprawdę krótkim czasie można przejść całkowitą metamorfozę. Gdy pierwszy raz przyszedł na kurs stwierdził że rusza się jak drewno. Dziś odnosi wspaniałe rezultaty na klubowym parkiecie, a na sali pomaga kursantom, patrząc z ich perspektywy doskonale rozumiejąc jaką drogę należy przejść aby nauczyć się tańczyć, zawsze służy dobra radą i pomocą.

Dlaczego to robimy?

Wartości jakimi się kierujemy:

Twój następny krok→

NAUCZ SIĘ

Zobaczysz nas:

Jesteśmy dumni, że mogliśmy dzielić się naszą wiedzą i pracujemy tylko z najlepszymi.