POZNAJ NAS:

Damian Myśliwy

Trener tańca, przedsiębiorca i współzałożyciel Dance Control oraz Akademii Relacji.
Od ponad 5 lat prowadzi szkolenia Dance Control, na których w zaledwie 2 dni za pomocą autorskiego programu jest w stanie każdego nauczyć tańczyć z kobietą, zwiększyć pewność siebie i pokonać nieśmiałość. W ciągu ostatnich lat przeszkolił ponad 3 tysiące osób.
Twórca metody Dance Control, która osiągnęła niesamowitą popularność (ponad 10 milionów wyświetleń i prawie 30.000 subskrybentów w mediach społecznościowych ) Celem Damiana jest wykrzesanie najlepszego potencjału ludzkiego w jak najkrótszym czasie i budowanie zdrowych relacji.
Prywatnie w szczęśliwym związku od 5 lat.
Ulubiony cytat: „Nie próbuj, rób”

Karol Radziun

Współzałożyciel firmy Dance Control oraz Akademia Relacji. Organizuje wszystkie projekty/szkolenia, w których będziesz miał przyjemność uczestniczyć. Prywatnie szczęśliwy mąż kobiety, z którą tworzą godny naśladowania związek.
Jego marzeniem jest to, żeby na świecie było coraz mniej ludzi, którzy nie potrafią sobie radzić w relacjach czy z innymi kontekstami życia.

Jakub Lubczyński

Absolwent wszystkich szkoleń Dance Control. Aktualnie współtwórca marki Dance Control oraz Akademia Relacji. Kolejny przykład na to, że każdy jest w stanie nauczyć się tańczyć i dziś również pomaga na szkoleniach jako trener.

Prawdopodobnie to on pomógł Ci odnaleźć nas w czeluściach Internetu, poprzez umiejętne zarządzanie treściami, które Cię przyciągnęły na tę stronę.

Piotr Radziun

Najlepszy przykład tego jak dużą metamorfozę można przejść w tak krótkim czasie, jeśli jest się tylko odpowiednio zdeterminowanym. To właśnie z nim będziesz miał pierwszy kontakt — dostosuje do Ciebie najlepszy program, dzięki któremu będziesz miał natychmiastowe efekty. Podczas szkolenia jako Trener i Opiekun służy dobrą energią i feedbackiem. Zastanawiał się co by tu jeszcze napisać ale stwierdził że lepiej można go poznać podczas 2 dniowego szkolenia niż z opisów na stronie

Dlaczego to robimy?

Wartości jakimi się kierujemy:

Twój następny krok→

NAUCZ SIĘ