Jak poderwać dziewczynę w klubie – 5 prostych kroków

Klubowy parkiet jest dosyć szczególnym miejscem. Jedni odnoszą tu wspaniałe sukcesy, poznając mnóstwo kobiet, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc, drudzy stronią się od działania w tym miejscu, nieco je demonizując. Czyli jak w końcu jest, łatwo poderwać dziewczynę na parkiecie czy nie? Myślę, że podryw na parkiecie jest prosty o ile znasz odpowiedni schemat działania. To jest tak jak z treningiem na siłowni. Gdy dopiero zaczynasz, wszystko jest trudne i męczące, że aż odechciewa się ćwiczyć, ale gdy posiądziesz odpowiednią wiedzę i wprawę, wszystko staje się łatwe, i przynosi dużo korzyści i przyjemności.

W tym artykule dowiesz się w jaki sposób poderwać dziewczynę na parkiecie. Dostaniesz prosty schemat 5 kroków, dzięki czemu poznawanie kobiet stanie się dla Ciebie łatwe i przyjemne. Przeczytaj już teraz i zacznij czerpać przyjemność z podrywu na parkiecie.

Schemat wygląda następująco:

  1. Dobra zabawa
  2. Podejście
  3. Inicjacja kontaktu
  4. Eskalacja dotyku
  5. Izolacja

A teraz przejdziemy do szczegółowego omówienia tych punktów.

1. Dobra zabawa

Wiesz jaki jest sekret skutecznego poznawania kobiet w klubach? – Dobra zabawa z samym sobą.

Gdy zaczynałem przygodę z klubami, wraz z moim przyjacielem Karolem, co raz wychodziliśmy do klubu w jednym celu. Chcieliśmy poderwać jak najwięcej kobiet. Po pewnym czasie zaczęliśmy zastanawiać się co robimy nie tak, ponieważ mieliśmy bardzo słabe rezultaty. Wtedy postanowiliśmy pójść do klubu tylko dla zabawy, dziewczyny w ogóle nie wchodziły w grę. Wiesz jaki był tego efekt? Nie dość, że tego wieczoru świetnie się bawiliśmy, to poznaliśmy wiele wyjątkowych kobiet. Od tego momentu zawsze wychodzę do klubu z nastawieniem na dobrą zabawę.

Prawda jest taka, że jeżeli skupisz się na dobrej zabawie, będziesz szczęśliwy i będziesz miał dużo pozytywnej energii to inne kobiety to zauważą, i będą chciały do faceta, który umie się dobrze bawić.

Jest pewna maksyma, która dla mnie świetnie się sprawdza: im mniej zwracam uwagę na kobiety, tym bardziej je przyciągam.

Nie oznacza to jednak, że masz je totalnie olewać. Chodzi tylko o Twoje nastawienie z jakim wychodzisz do klubu. Tak więc gdy zobaczysz oznaki zainteresowania, nie zwlekaj, tylko od razu przystąp do działania. Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób wzbudzić zainteresowanie kobiety już podejściem i mieć niemal 100% skuteczności, sprawdź nasze kultowe szkolenie Freestyle

2. Podejście

Widziałeś oznaki zainteresowania? Nie ma na co czekać. Czas do niej podejść. Jedyne co musisz zrobić to wykonać parę kroków w jej stronę i się uśmiechnąć, ewentualnie od razu się przedstawić. Tak to naprawdę jest takie proste. Właśnie zaczęła się wasza interakcja, ALE jeszcze nie tańczycie razem. Ważne jest abyś w tym momencie dał jej trochę przestrzeni i luzu, zacznij tańczyć naprzeciwko lub tuż obok, niech Cię obejrzy, zobaczy jak się ruszasz. Gdy zobaczysz, że się jej to podoba wtedy masz zielone światło, aby złapać ją za ręce i rozpocząć taniec. Pamiętaj, żeby pierwszy etap tańca był subtelny, uśmiechaj się i patrz jej w oczy.

To ciekawe, ale gdy spytałem moich koleżanek co najbardziej lubią podczas tańca to odpowiedziały, że najważniejsze są: uśmiech, spojrzenie i pewność siebie. To jak się ruszam było dopiero na czwartym miejscu!

Mimo to, warto, żebyś potrafił z nią  dobrze tańczyć. Właśnie tego uczymy na szkoleniu Praktyk Tańca.

3. Inicjacja kontaktu

Jeśli chcesz poderwać kobietę, musisz pamiętać, że bardzo ważny jest jej komfort psychiczny. Jeżeli dziewczyna, która Cię interesuje będzie czuła się przy Tobie komfortowo to pozwoli sobie na więcej. Gdy tylko uda Ci się zbudować komfort, przejdź do inicjacji kontaktu.

Ciało kobiety jest jedną wielką strefą erogenną, jednak są pewne miejsca na jej ciele które ona szczególnie odczuwa, takie jak:  uszy, szyja, kark, powieki, nos, wargi, palce, skóra między palcami, klatka piersiowa,  pośladki. Są to miejsca, do których mamy bezpośredni dostęp tańcząc z dziewczyną. Na te miejsca powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Czasami musnąć, pocałować, dotknąć, pamiętaj, każde dotknięcie, które nie zostanie odebrane negatywne, zbliża Cię krok dalej, tak więc dotykaj… Bo warto.

W jaki sposób zacząć dotykać?

Czy wiesz, że w trakcie tańca masz znacznie większe przyzwolenie na dotykanie jej?
Poznając wiele dziewczyn w klubach zauważyłem, że stosując kilka prostych mechanizmów można przyzwyczaić dziewczynę do naszego dotyku, a nawet sprowokować ją do tego aby i ona chciała Ciebie dotykać, prostym sposobem jest moja własna technika, którą nazwałem „stopowanie

Stopowanie:

  1. Podczas tańca widząc, że jej nie przeszkadza twój dotyk, eskaluj jej dłońmi po sobie.
  2. Gdy widzisz, że jej się to podoba, zacznij wysyłać w jej kierunku sygnały braku zainteresowania mówiąc: „Lubisz sobie podotykać – ty łobuziaku.”
  3. Przez chwile nie dawaj jej żadnych sygnałów, aby potem znowu zacząć dotykać.
  4. Zrób tak kilka razy, na zasadzie – dawaj i zabieraj.
  5. Po kilkukrotnie wykonanej takiej czynności, kobieta przestanie mieć jakiekolwiek opory przed dotykiem. Jeżeli ma opory, powtarzasz cykl od początku.

Trzymaj się prostej zasady: dwa kroki w przód, jeden do tyłu. Dzięki temu będziesz konsekwentnie przekraczał jej granicę, jednocześnie nie będąc zbyt natarczywym.

Jeżeli podczas dotyku spotkasz opór z jej strony, np. przy dotyku pośladka, oznacza to, że zbyt szybko przekroczyłeś jej strefę intymną. Na szczęście nie oznacza to spalenia znajomości. W takim przypadku zrób krok w tył, przez jakiś czas tańcz subtelnie z dystansem, po czym pomału spróbuj jeszcze raz.

Najważniejsza jest odpowiednia kalibracja i dobre tempo rozwijania kontaktu.

4.Eskalacja dotyku

Mam takie powiedzenie: „Im dłużej tańczysz z dziewczyną, tym mniej z nią tańczysz”. Może wydawać Ci się to trochę niejasne, ale prawda jest taka, że dla kobiet taniec to przede wszystkim gra emocji. Jeżeli więc będziesz cały czas z nią tańczył, robiąc obroty, uśmiechając się i nic więcej, to ona zacznie się tym nudzić. Właśnie dlatego, że będzie miała tylko jedną emocję. Jeśli chcesz ją poderwać, musisz zapewnić jej całą gamę emocji: od radości, poprzez nutkę strachu aż do podniecenia. To sprawi, że będziesz tym wyjątkowym facetem, który daje jej to czego nikt inny jej nie dał. W jaki sposób wprowadzić seksualność w tańcu?

Najprostszym sposobem jest kierowanie jej dłoni na Twoje ciało. Po prostu złap ją za dłonie i narzuć sobie delikatnie na barki lub klatkę piersiową. W ten sposób dodasz do waszego tańca więcej bliskości, napięcia, a ona zacznie poznawać Twoje ciało (tak, nie da się ukryć, że w tym przypadku Twój wygląd ma znaczenie). Jeżeli przyzwyczaisz ją do swojego dotyku, a ona do Twojego ciała, momentalnie zacznie być bardziej otwarta i chętna na więcej.

Bądź dla niej jak tancerz.

Na kobiety bardzo seksualnie wpływa ruch fala ciałem. Ruch ten wykorzystują tancerze erotyczni, dlatego dla kobiet kojarzy się on z utożsamieniem seksualności. Gdy wykonujesz falę, kobieta zacznie sobie myśleć „cholera on tańczy jak zawodowy tancerz”, dzięki temu po pierwsze zyskasz atrakcyjność w jej oczach, a po drugie pozwoli sobie na więcej( bo przecież jak często zdarza się jej trafić na takiego tancerza?). Fali Ciałem możesz nauczyć się z tego filmiku:

lub na szkoleniu Praktyk Tańca, gdzie masz gwarancję nauczenia się fali w ciągu 2 dni.

Pamiętaj o tym że taniec wolno jest sexy. To, że będziesz świetnym tancerzem, wcale nie oznacza, że będziesz tańczył z kobietami tak jak one lubią. Bardzo często zdarza mi się widzieć ludzi, którzy przeznaczyli lata na naukę tańca, ruszają się naprawdę świetnie, a mimo to nie potrafią wzbudzać w kobiecie odpowiednich emocji. Nie popełniaj tego błędu! W trakcie tańca zwolnij, spójrz jej w oczy, zbliż się, pozwól aby poczuła rosnące między wami napięcie. Gdy poczujesz, że kobieta jest wystarczająco podniecona, pozwól sobie na pocałowanie jej po szyji, muskanie po ustach, czy tez po prostu pocałunek.

Co zrobić gdy już wszystko zostało zbudowane? Najważniejsze, to znaczy zabrać ją z parkietu.

5. Izolacja

Dlaczego to takie ważne? Nawet jeśli będziesz wzbudzał w niej wszystkie odpowiednie emocje z czasem, nawet i to zacznie robić się monotonne. Dlatego ważne abyś przeniósł waszą interakcję w inne miejsce, najlepiej poza parkiet, gdzie będziecie mogli spokojnie porozmawiać. W tym miejscu będziesz mógł sam zadecydować co dalej, czy chcesz wymienić się numerami albo grać o coś więcej tego wieczoru. W jaki sposób zabrać ją z parkietu?

Jest to prostsze niż Ci się wydaje.

Powiedz jej po prostu : „Słuchaj jest tu strasznie gorąco, chodź idziemy odpocząć” , albo jeżeli palisz powiedz, że idziecie na fajka. Ważne jest abyś powiedział to stanowczo, wziął ją za rękę i poprowadził. Jeżeli zaczniesz się wahać, ryzykujesz, że będzie miała jakieś obiekcje. Prawda natomiast jest taka, że jeżeli wzbudziłeś odpowiednie emocje, możesz ją bez problemu zabrać, nawet nie mówiąc niczego.

Tak to naprawdę jest takie proste. Wystarczy to robić, oraz oczywiście pracować nad odpowiednimi umiejętnościami. Teraz, gdy już wiesz jak poderwać każdą kobietę, ruszaj do działania, zdobywaj i na koniec pochwal się w komentarzu efektami jakie udało Ci się osiągnąć.

Powodzenia!

2018-02-01T19:45:10+00:00