FAQ 2017-12-14T20:05:08+00:00

DANCE CONTROL F.A.Q.

Znajdź odpowiedzi na na swoje pytania:

– Nie, my z naszej strony organizujemy trenerki na cały okres trwania szkolenia

Taniec, którego uczymy sprawdza się w każdym wieku. Uczyliśmy ludzi zarówno młodszych jak i starszych. Każdy z powodzeniem stosował ten taniec.

Przede wszystkim warto zabrać wygodne ubrania na zmianę, bardziej eleganckie ubranie do klubu oraz pozytywne nastawienie i dużo energii.

Tak, taniec, którego uczymy został stworzony z myślą o klubach. Sprawi, że będziesz czuł się tam dobrze a jednocześnie skutecznie przyciągał uwagę płci pięknej.

Nie, my z naszej strony zapewniamy nocleg (15 minut od Sali szkoleniowej i klubów)

Dzwoń pod numer 791-999-682 lub pisz info@dancecontrol.pl

Przeszkoliliśmy już ponad kilkaset osób, zarówno starszych jak i młodszych. Ludzi, którzy twierdzili, że totalnie nie umieją tańczyć, ruszają się jak drewno jak i ludzi tańczących tańce klasyczne. Każdy z nich wyszedł zadowolony, twierdząc że naprawdę nauczył się tańczyć, TUTAJ możesz sprawdzić opinie naszych kursantów.

Aby ustalić szczegóły zapłaty, skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz TUTAJ

Nasze podstawowe szkolenia składają się z 2 dni po 5h praktycznych zajęć na sali oraz wyjścia do klubu, gdzie sprawdzamy w praktyce czego się nauczyliśmy(około 5h) co łącznie daje aż 15 godzin praktyki

Tak, wiele ruchów, które uczymy sprawdzą się w każdej okazji, zarówno na weselu, imprezie okolicznościowej, domówce czy klubie.

Główny trener Damian jest związany z tańcem od 13 lat, przy czym od 7 lat nastawiony jest na taniec w klubie, co czyni go najlepszym specjalistą w tym zakresie w Polsce. Trener Artur, uczy tańczyć od roku, sam przechodził drogę od zera dlatego doskonale rozumie kursantów i jest w stanie spojrzeć na nich z ich perspektywy.

Gwarantujemy, że w dwa dni nauczysz się tańczyć.

Program został tak stworzony, że KAŻDY jest w stanie się go nauczyć.

Również niczym nie ryzykujesz, dostajesz od nas GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

– jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, dostajesz zwrot kosztów.

Dajemy tobie 100% – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony po szkoleniu zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

Na naszych szkoleniach dbamy o koleżeńską atmosferę, tak aby każdy czuł się dobrze. Jednocześnie pracujemy nad tym aby zwiększyć naszą pewność siebie w relacjach,  nie tylko poprzez pracę nad przekonaniami ale również przez konkretne techniki.

Absolutnie nie. Uczymy od totalnych podstaw, dlatego nawet osoby, które nigdy nie tańczyły są w stanie nauczyć się dobrze tańczyć.

Nie, nie ma takiego obowiązku, ale warto skorzystać z okazji sprawdzenia w praktyce umiejętności tanecznych pod okiem doświadczonego instruktora.

Aktualnie kursy odbywają się w klubie Nova Maska, ul Krakowskie Przedmieście 4/6, 00-333 Warszawa, specjalnie zmieniliśmy miejsce kursów na klub, aby nasi kursanci mogli poczuć się jak na realnej imprezie, dzięki temu czują się bardziej komfortowo przy rzeczywistym wyjściu