F.A.Q.

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania:

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE I NAUCZ SIĘ TAŃCZYĆ Z KOBIETĄ W ZALEDWIE 2 DNI

Nie, to my organizujemy partnerkę dla Ciebie na czas trwania szkolenia.
Ty się skupiasz jedynie na robieniu postępów podczas szkolenia
Jeżeli jednak masz swoją partnerkę ( dziewczynę,żonę ) możesz z nią odbyć szkolenie – poinformuj nas o tym, żebyśmy podali Ci dane logistyczne związane z tym :)

Taniec, którego uczymy sprawdza się w każdym wieku.
Uczyliśmy ludzi zarówno młodszych jak i starszych.
Każdy z powodzeniem stosuje ten taniec.

Na szkolenie warto zabrać: wygodne ubrania i buty, w których będzie Ci się dobrze tańczyć.
Pamiętaj o antyperspirancie oraz perfumach, będziesz tańczył z kobietami,
a jak dobrze wiemy taniec może być męczący ;)
Koniecznie weź ze sobą RĘCZNIK oraz BLUZKI NA ZMIANĘ – będziesz się pocił ;)

Podczas szkolenia mamy wspólne wyjście do klubu więc bardzo ważne jest abyś zabrał odpowiednie rzeczy do wyjścia do klubu.
Bezpośrednio po wpłacie zaliczki dostaniesz pdf-a w którym będą szczegółowe informacje dotyczące danego szkolenia oraz przykłady tego jak warto się ubierać :)

Tak, taniec, którego uczymy został stworzony z myślą o klubach.
Sprawi, że będziesz czuł się tam dobrze, jednocześnie skutecznie przyciągał uwagę kobiet.

Nie zapewniamy na szkoleniu posiłków ani napojów ( oprócz wody )

Jasne – tylko poinformuj nas o tym wcześniej!
W momencie jak przyjdziesz ze swoją partnerką to będzie ona w roli Twojej trenerki – również trenerzy wtedy dopasują do was program bardziej pod parę niż pod singla.
Wiele osób już pojawia się u nas ze swoimi partnerkami i zawsze bardzo fajnie to funkcjonuje na sali :)

Szkolenia prowadzimy tylko i wyłącznie w Warszawie z paru powodów:

  • Dzięki temu masz pewność, że szkolenie odbędzie się na najwyższym poziomie ponieważ tutaj na miejscu są z nami nasze niesamowite trenerki :)
  • W innym mieście cena szkolenia zdecydowanie byłaby większa ponieważ musielibyśmy wziąć ze sobą cały zespół, do tego dochodzą noclegi, wyżywienie etc.
  • W Warszawie mamy dostęp do bardzo wielu klubów co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o część praktyczną szkolenia
  • Jeżeli nie jesteś z Warszawy to “Zmuszamy Cię” do wyjścia ze swojej strefy komfortu co jest istotnym szkoleniem, jeżeli chodzi o te szkolenie

I właśnie dlatego przylatują/przyjeżdżają do nas osoby z całego świata :)

Tak,spora ilość osób szkolących się u nas organizują sobie razem nocleg, dlatego po wpłacie zaliczki dostaniesz pdf-a w którym będą szczegółowe informacje dotyczące danego szkolenia, jak dodać się do grupy przed szkoleniowej, żeby umówić się z uczestnikami itp.

Jeżeli dla Ciebie kluczowym czynnikiem przed zapisem na szkolenie jest informacja gdzie ono będzie odbywać się skontaktuj się z nami w tej sprawie pisząc na: [email protected]

Przeszkoliliśmy już ponad kilkaset osób, zarówno starszych jak i młodszych. Ludzi, którzy twierdzili, że totalnie nie umieją tańczyć, ruszają się jak drewno jak i ludzi tańczących tańce klasyczne. Każdy z nich wyszedł zadowolony, twierdząc że naprawdę nauczył się tańczyć, TUTAJ możesz sprawdzić opinie naszych kursantów.

Tak – sprawdź pod tym linkiem jakie są możliwości https://dancecontrol.pl/szkolenia-raty/

Tak, wiele ruchów, których uczymy sprawdzi się w każdej okazji – zarówno na weselu, imprezie okolicznościowej, domówce czy klubie

Główny trener Damian jest związany z tańcem od 14 lat, przy czym od 7 lat nastawiony jest na taniec w klubie, co czyni go najlepszym specjalistą w tym zakresie w Polsce. Trenerzy Piotr oraz Kuba, uczą tańczyć od ponad roku, sami przechodzili drogę od zera dlatego doskonale rozumieją kursantów i są w stanie spojrzeć na nich z ich perspektywy.

Dance Control Sp. z o.o.
Ul. Erazma Ciołka 8 /300
01-402 Warszawa

oraz

Life Control Sp. z o.o.
NIP: 5242799222
Ul. Podleśna 37

01-673 Warszawa

Dane do przelewu:
Life Control Sp. z o.o.
Ul. Podleśna 37
01-673 Warszawa
Numer konta:
26 1140 2004 0000 3302 7619 1243
Tytuł: „Szkolenie – adres mail z którego się zapisałeś na szkolenie”
Gwarantujemy, że podczas szkolenia nauczysz się tańczyć.

Program został tak stworzony, że KAŻDY jest w stanie się go nauczyć.

Również niczym nie ryzykujesz, dostajesz od nas GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

– jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, dostajesz zwrot kosztów.

Dajemy tobie 100% – Twoje zadowolenie i satysfakcja jest najważniejsza. Jeżeli nie będziesz zadowolony w trakcie szkoleniu zwrócimy Ci 100% ceny szkolenia.

Na naszych szkoleniach dbamy o koleżeńską atmosferę, tak aby każdy czuł się dobrze. Jednocześnie pracujemy nad tym aby zwiększyć naszą pewność siebie w relacjach,  nie tylko poprzez pracę nad przekonaniami ale również przez konkretne techniki.

Absolutnie nie. Uczymy od totalnych podstaw, dlatego nawet osoby, które nigdy nie tańczyły są w stanie nauczyć się dobrze tańczyć.

Nie, nie ma takiego obowiązku, ale warto skorzystać z okazji sprawdzenia w praktyce umiejętności tanecznych pod okiem doświadczonego instruktora.

Szkolenia odbywają się w różnych miejscach,bezpośrednio po wpłacie zaliczki dostaniesz pdf-a w którym będą szczegółowe informacje dotyczące danego szkolenia.

Jeżeli dla Ciebie kluczowym czynnikiem przed zapisem na szkolenie jest informacja gdzie ono będzie odbywać się skontaktuj się z nami w tej sprawie pisząc na: [email protected]

Godziny szkolenia w większości przypadków to: 12:00-17:00

System jest tak stworzony, żebyś na sali nauczył się wszystkiego co trzeba.

Co do rzeczy potrzebnych na sali – dostaniesz pdf-a z wszystkimi potrzebnymi informacjami już po zarezerwowaniu sobie miejsca na szkoleniu :)