3 największe błędy popełniane w klubie

Każdemu z nas trafiła się sytuacja, w której podszedł do dziewczyny i dostał zlewkę, albo po prostu po chwili coś poszło nie tak. Czy mamy świadomość swoich błędów, a jeżeli tak, to czy coś z tym robimy?
Dlaczego musi być tak że tracimy tak dużo okazji do poznawania nowych kobiet z pozornie głupich powodów. Np to, że nie uśmiechnąłeś się do niej lub za długo stałeś obok niej w klubie.

Pamiętam jak kiedyś sam zaczynałem przygodę z klubami. Na początku wszystko wydawało się takie trudne, kobiety były oschłe i tylko czasami, przy odrobinie szczęścia udało mi się odnieść jakiś sukces. Obserwowałem innych, którzy idealnie odnajdywali się w klubie, wzbudzali pożądanie u kobiet i zazdrość u facetów. Zastanawiałem się co ja robię nie tak, że odnoszę tak dużo niepowodzeń. Teraz już wiem, że robiłem 3 podstawowe, ale zarazem główne błędy, które całkowicie niszczyły moją atrakcyjność w oczach kobiet.

My jako faceci tego nie rozumiemy, ale dla kobiet ma to ogromne znaczenie, dlatego poznanie tych błędów jest cholernie ważne, gdyż jest to główny powód niepowodzeń mężczyzn na klubowym parkiecie.

W tym artykule dowiesz się jakie są 3 największe błędy popełnianie przez mężczyzn w klubie. Przeczytaj już teraz i poznaj skuteczne i sprawdzone rozwiązania tych problemów.

Czas przejść do konkretów. Oto 3 największe błędy popełniane w klubie:

 • Polowanie paróweczek
 • Ściana piwosza
 • Wieczny przegryw

Nie daj się zmylić tym pozornie zabawnym nazwom. Popełnianie tych błędów konsekwentnie zniszczy Twoje szanse przy poznawaniu kobiet.

1.Polowanie paróweczek

Jeżeli często chodzisz do klubów i jesteś spostrzegawczy, to na pewno mogłeś zauważyć tak zwane „kółeczko paróweczek” czyli grono facetów tańczących wokół dwóch lub trzech dziewczyn na parkiecie usiłując. Próbowali je poderwać, zwrócić swoją uwagę lub wziąć do tańca. Pamiętasz jakie były reakcje kobiet? Najczęściej po prostu ich olewały.

Nie bądź jednym z tych facetów! Nie bądź parówą! – Dlaczego? Dla kobiet nie ma nic bardziej irytującego jak grupa facetów którzy (uwaga ważne słowo) P R  Ó B U J Ą  ją poderwać lub na siłę zwrócić uwagę. W większości przypadków będąc „parówą” nic nie zdziałasz, a poza tym będziesz wyglądać totalnie prosząco, przez co zepsujesz swoją atrakcyjność w oczach innych kobiet. Chyba nie na tym polega podryw prawda?

Rozwiązanie:

Nie bądź parówą! Jeżeli chcesz poznać dziewczynę w klubie zacznij się do nich uśmiechać, przybijać piątki i co najważniejsze, podchodź bezpośrednio do nich. Jak widzisz dwie dziewczyny otoczone parówami wejdź w środek i powiedz im, że uratujesz je z tej sytuacji, uśmiechnij się i zacznij z nimi tańczyć.
Wyjdziesz na eleganckiego, a za razem „bohatera” potem bardzo łatwo przejść dalej z rozmowy od poznania imienia do wspólnego tańca – tylko, że teraz ty będziesz prawdziwą kiełbaską a one bułeczkami od hot-doga 😉

A oto drugi największy błąd:

2.Ściana piwosza

Największym wrogiem i przyjacielem podrywania dziewczyn w klubie jest twoja energia i samopoczucie. Wyobraź sobie, że stoisz przynudzony pod ścianą parkietu patrząc na tych wszystkich dobrze bawiących się ludzi i zastanawiając się – kurde co oni robią takiego, że się dobrze bawią? Dlaczego tak sobie radzą z tymi dziewczynami.

Odpowiedź jest prosta.
Nie zastanawiają się nad tym co mają robić tylko to robią. Zawsze powtarzam to na swoich szkoleniach, dla kobiet bardziej istotnie niż to jak tańczysz jest to jak ona się bawi przy tobie. Reasumując musisz zacząć się dobrze bawić i nakręcać na dobra zabawę. Nie mówię tu o chlaniu na umór przed klubem tylko o mentalności i świadomości, że będziesz się dobrze bawić.
Kiedyś zrobiłem ankietę wśród swoich koleżanek, pytając ich co najbardziej cenią w facetach. Otrzymałem takie odpowiedzi:

 • Wygląd
 • Taniec
 • Uśmiech
 • Pewność siebie
 • Spojrzenie
 • Rozmowa

Jak myślisz, co najczęściej było na pierwszym miejscu? Pewnie nie domyślisz się że był to UŚMIECH. Właśnie dlatego to jak się bawisz i jaką masz energię jest tak ważne.

Ale uwaga!
Jeżeli będziesz stał przy barze cały wieczór popijać drinka to prawdopodobnie możesz się dobrze bawić – oczywiście, ale kobiety kochają tańczyć a parkiet jest sercem klubu, to tam odbywa się wszystko co najważniejsze i to właśnie tam możesz osiągnąć najlepsze rezultaty, jeżeli wiesz jak to wykorzystać.

Rozwiązanie:

Zastosuj prosty mechanizm dający ogromną ilość energii  – tak zwane pre-otwarcia.
Kiedy zaczynałem przygodę z klubami, nie mając jeszcze zbyt wielu znajomych, zastanawiałem się w jaki sposób mogę poznać nowe osoby. W taki właśnie sposób metodą prób i błędów stworzyłem strategie, która nazwałem pre-otwarciem. Na czym polega ta strategia?

Wystarczy podchodzić do obcych osób i czysto konwersacyjnie spytać: jaką grają tutaj muzykę lub jakiego drinka poleca bo jesteś tutaj pierwszy. Możesz też po prostu spytać czy warto zostać w tym klubie, bo zastanawiasz się czy nie przejść dalej. Wszystko z uśmiechem na twarzy i totalnie niezobowiązująco bez żadnych oczekiwań. Podchodź do kobiet i mężczyzn. Jak otrzymasz odpowiedź: podziękuj, przedstaw się odejdź.  Chyba że poczujesz, że rozmowa się całkiem klei to śmiało. Po kilku takich zwykłych podejściach zobaczysz, że twoja energia niesamowicie wzrosła a ty nagle poznałeś 5 do 10 osób.

Zauważ, że jest to najzwyklejsze ludzkie zachowanie, ale przyznaj się szczerze : zrobiłeś tak kiedykolwiek? Podryw wcale nie jest trudny, ale wymaga działania! Często najprostsze rozwiązania są najlepsze, a dzięki tak prostej strategii staniesz się znany i lubiany, gdziekolwiek się pojawisz.

Inną możliwością jest przyciąganie zainteresowania – proste mechanizmy niewerbalnego flirtu.

„Nie jest sztuką podejść do dziewczyny i dostać zlewkę, sztuką jest ją zainteresować przed podejściem „

Polega to na tym aby zachowywać się w taki sposób, aby zwrócić uwagę kobiety i zainteresować ją, zanim w ogóle do niej podejdziemy. Można to zrobić np. przez puszczenie oczka, żołnierza lub po prostu zwykłego uśmiechu. Dzięki temu dziewczyna zauważy Cię i będziesz miał znacznie większe szanse przy podejściu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat niewerbalnego flirtu oraz tego jak podejść do kobiety, sprawdź nasze szkolenie stacjonarne FreeStyle lub kurs FreeStyle online.

Ostatnim największym błędem popełnianym w klubie jest:

3.Wieczny przegryw

Każdemu zdarza się dostać zlewkę, ale nie każdy reaguje w ten sam sposób. Co odróżnia skutecznego uwodziciela od zwykłego frustrata? Sposób w jaki reaguje na tą zlewkę!

Przypomnij sobie, jak zachowuje się osoba, której dziewczyna odmówiła tańca. Pewnie widzisz obraz smutnego gościa, który odchodzi z opuszczonymi rękami. Czy to jest atrakcyjne? Oczywiście, że nie! Co zatem zrobić?

Jeżeli już podejdziesz do dziewczyny, a ona Cię oleje to teraz TY olej to, że ona Cię olała. Dokładnie tak, może trochę to pokręcone, ale naprawdę działa.
Jeżeli dostając kosza od dziewczyny pokażesz to po sobie – zobaczą to inne kobiety i z góry nałożysz na siebie ramę „jestem mało atrakcyjny, kobiety mnie olewają”. Co wiąże się ostatecznie z tym, że zaczną olewać Cie inne kobiety, nawet jeśli wcześniej mogłeś im się podobać.  Nazwałem to „łańcuchowy dowód społeczny” i polega właśnie na tym mechanizmie:

 1.  Ona cię oleje
  2. Ty po pokażesz to po sobie
  3. Inne kobiety to zauważą (zaczynają być mniej zainteresowane)
  4. Podchodząc do kolejnej – ona też Cię oleje
  i od nowa.

Rozwiązanie:

Łańcuchowy dowód społeczny działa zawsze w dwie strony, jeżeli podchodząc do dziewczyny dostaniesz zlewkę, zamiast odejść cały zestresowany patrząc w ziemie. Uśmiechnij się, popatrz na nią, powiedz jej na ucho – baw się dobrze, a nawet daj jej buziaka na pożegnanie lub przytul.
Czasami kobiety są tak zaskoczone, że pozwolą sobie zrobić to wszystko, a ty odejdziesz jak by nigdy nic.
W ten sposób zaimplementujesz innym kobietom w klubie, że ona Cię nie olała tylko ty podszedłeś się przywitać z swoja koleżanką. Dokładniej zilustrowane zobaczysz to na poniższym filmiku:

To już wszystkie największe błędy popełniane w klubie, ale samo unikanie błędów nie wystarczy. Ważne jest też aby wiedzieć co robić. A tego dowiesz się w innych artykułach, lub na naszych szkoleniach.

Mam nadzieje, że te kilka rad pomoże Ci w podrywaniu kobiet w klubie jak i czerpanie wreszcie funu z poznawania kobiet.

Cześć!
Damian Myśliwy.

2018-01-10T17:17:17+00:00